rentalcars.com

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  109000371

Podmínky


Celý prodej bude zobrazený v EUR.
U tohoto konkrétního partnera se může doba načtení členských výhod prodlouitt až na 365 dní. U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Rentalcars.com je největší světový online servis na pronájem vozů, který zprostředkovává 7,1 milionu pronájmů za rok v 46000 lokacích na světě. Se zákazníky ve 169 zemích, máme opravdu celosvětovou základnu klientů, kterou podporujeme skrze naše webové stránky dostupné ve 40 jazycích a mnohých měnách. Všichni naši klienti mají přístup k vícejazyčné podpoře po telefonu nebo emailu.

Rentalcars.com spolupracuje se všemi předními dodavateli ve světě, hledáme který lokální dodavatel nabízí nejlepší ceny auta a období pro které potřebujete Váš nájem a zároveň se ujišťujeme, že každý dodavatel s kterým jednáme nabízí vynikající level servisu.

Všechno toto jsme dosáhli pomocí dodržování zákadných principů, na kterých je společnost Rentalcars.com založená.

Našim cílem je zajistit, že naši zákazníci mají přístup k celosvětovému pronájmu aut za nejnižší možné ceny tak, že zákazníci nejen ušetří čas jednáním pouze s jednou společností ale jsou si jisti že dostávají kvalitu za peníze i výborný servis.

Nemůžete najít svůj nákup u rentalcars.com?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.