Cashback & Shopping Points

 • 5% + 5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  109000469

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Organic+: Cashback & Shopping Points

Cashback a pocit pohody s Organic+

Využijte sílu přírody, abyste se cítili lépe. V doplňcích stravy od Organic+ se snoubí tisícileté znalosti léčivé síly přírody, díky kterým bylo možné ještě před poznatky moderní medicíny efektivně léčit různá zranění, záněty a nemoci. Při výrobě produktů Organic+ jsou využívány přírodní receptury přizpůsobené dnešní době a Váš organizmus je díky nim podporován na přírodní bázi.

Potlačují záněty, ulevují od bolesti, posilují obranyschopnost

Široká škála dostupných produktů Organic+ Vám umožňuje vybrat vždy ten správný preparát, který Vaše tělo právě potřebuje. Například produkty obsahující kadidlo potlačují záněty a zmírňují revmatické potíže, krilový olej doplňuje zásoby Omega-3 mastných kyselin, a tím chrání Vaše klouby a cévy. Na péči o pleť, kosti, svaly, nervy a oběhový systém používejte Magnesium Oil a proti volným radikálům ve Vašem organizmu bojujte pomocí OPC Ultra. Pro doplnění zásob vitamínu B, C nebo D3 můžete využít některý z vitamínových preparátů a posílit tak látkovou výměnu, imunitní systém nebo kosti a svaly.

Produkty kontrolovaného biologického původu s nákupními výhodami

Ať už si vyberete jakýkoli produkt, u všech produktů Organic+ si můžete být jistí, že používané suroviny mají výhradně kontrolovaný biologický původ a že pocházejí z certifikovaného volného sběru. Díky tomu je zaručena velmi dobrá snášenlivost účinných látek a Váš organizmus není dodatečně zatěžován žádnými umělými barvivy, aromaty a konzervačními látkami, jako jsou silikony, parafíny nebo jiné ropné produkty. Organic+ využívá pouze sílu přírody - a Vy se cítíte lépe. Jako člen Cashback World obdržíte za svůj nákup kromě toho ještě Cashback a Shopping Points. Získejte pocit pohody!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.