Žiju s klubem

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 za 3200 CZK nákup
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

O projektu Žiju s klubem
Hlavní náplní naší práce je oživení klubového života ve sportu. Podpořit a ukázat cestu klubům, které chtějí svým členům vytvořit příjemné a kvalitní podmínky ke sportování a trávení volného času. Projekt je zde pro každý sportovní klub, který chce nabídnout svým členům příjemné zázemí a kvalitní servis. Projekt Žiju s klubem pomůže klubům podpořit integritu a pocit sounáležitosti členů s barvou, znakem a klubem, ke kterému chtějí patřit. V neposlední řadě pomůže klubům s finančním, materiálním a vzdělávacím zabezpečením klubových potřeb. Podporujeme kluby finančně i materiálně. Zabezpečujeme pro klub e-shop, sponzoring, materiální podporu a v neposlední řadě partnerství s dalšími organizacemi. Uvedené nástroje poskytují klubu přímé finanční prostředky, pasivní příjmy, užitnou hodnotu i partnerství s dalšími kluby a organizacemi, které pomohou ke zkvalitnění služeb klubu pro své členy. Vzděláváme, protože vzdělání a informovanost trenérů, členů i fanoušků klubu, je základní předpoklad k dlouhodobému úspěchu a kvalitě odvedené práce. Hlavním partnerem projektu pro tuto oblast je Unie českých fotbalových trenérů v čele s předními kapacitami a trenéry, kterými tato organizace disponuje. Pomocí UČFT organizujeme různé semináře, školení i doškolování. Komunikujeme. V úspěšném klubu bují každodenní klubový život, jehož součástí je komunikace a organizace akcí. Projekt pomáhá s vnitroklubovou sportovní i marketingovou komunikací. Zároveň pomáhá s organizací sportovních a kulturních akcí klubů. Chtěli byste někdy uspořádat klubový ples, den otevřených dveří, náborové dny či zápasy a nemáte dostatek časové kapacity? Projekt Žiju s klubem je tu pro Vás! 
Cashback výhoda je poskytována z celkové částky bez DPH.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.