Cashback & Shopping Points

  • Nákupní výhody mohou vidět jen účastníci
  • Akceptováno Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Hostel aktuálně nabízí ubytování v několika soukromých a společných pokojích, dohromady s kapacitou 56 lůžek. Soukromé ubytování nabízí komplexní komfort s vlastní koupelnou. Naopak větší společné pokoje, ve kterých nechybí ani originální prostorová řešení spacích zón, koupelnou nedisponují. To však vynahradí komfortně zařízené společné koupelny pro pány i pro dámy. Recepce, která zároveň funguje i jako společenská místnost a kavárna, je srdcem celého hostelu, který se rozvíjí kolem centrálního dvora na celém půdorysu patra ve tvaru písmene U. Kromě stylového, cenově dostupného ubytování nabízí hostel také snídaňový servis, a drobné občerstvení v podobě malého bistra, servírujícího vynikající domácí polévky, sendviče a zákusky.
Parkování se nachází přímo v objektu a je zdarma.
K dispozici je i konferenční místnost o kapacitě 40 lidí, vlastní catering služby a management soukromých akcí a večírků.
Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.