Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  409000249

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Kiwi.com umožňuje našim zákazníkům kombinovat lety aerolinek, které spolu nespolupracují, a vytváří jim tak jedinečný plán cesty, často značně levnější než kdekoliv jinde. Shromažďujeme údaje o letech z velkého množství leteckých společností a jiných agregátorů, jež také shromažďují informace o letech, a následně je ukládáme do naší výkonné databáze. Právě tady začíná to kouzlo. Běžnému člověku by vyhledání optimální kombinace letů, které by vyhovovaly jeho potřebám, zabralo několik dní. S Kiwi.com Vám stačí jen vyplnit údaje o Vaší plánované cestě – zatím dokonce ani nemusíte vědět, kam chcete letět – a náš unikátní nejmodernější algoritmus udělá za pár vteřin veškerou práci za Vás a nabídne Vám nejlepší nabídky, které jsou aktuálně k dispozici. Můžete ušetřit až 80% z ceny nabízené na jiných internetových stránkách!

Ale co když dojde ke zpoždění letu nebo k jeho zrušení, a nestihnete tak navazující let? Právě proto je tu pro Vás záruka Kiwi.com Guarantee. My Vás jistíme!

A pokud máte jakýkoliv dotaz nebo problém s Vaší rezervací, pamatujte, že naše obětavá mnohojazyčná zákaznická podpora je připravena Vám pomoci nepřetržitě 24 hodin denně.

 

English desctiption:

Kiwi.com allows travelers to find and book the cheapest flight combinations possible. With an extensive database of low-cost flights and traditional airlines, interactive map, and guaranteed arrival, the user experience skyrockets to another level.
In-house developed special algorithms create unique flight combinations, which are often the cheapest offers on the market. Exceptionally true for long-haul flights, on which travelers can save up to 80% of the price! 
To make sure our customers get the best service possible, Kiwi.com Guarantee is here to provide cover in case of delayed/missed flights, just like traditional interlining does. With our 24/7 customer support, they never miss their destination!

 

Nemůžete najít svůj nákup u Kiwi.com?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.