Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 new standard za 100 EUR nákup
 • 2% + 1 Zlevněné zboží za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  409000311

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Bighome.cz - Domov na tisíc způsobů. Místo, kde si můžete vybrat z naší nabídky, i těch nejnáročnějších zákazníků. Naším cílem je poskytnout nejkomplexnejší nabídku stylového nábytku a domácích doplňků v České republice.

Náš profesionální tým nákupních skupin se neustále snaží odhalit nejnovější trendy stylu a nabídnout Vám vždy to nejnovější. Dnes je to nový trend, zítra ho najdete v našem eshopu. Náš obchodní model 'objednávka na zakázku' odstraňuje potřebu nákladných distributorů, kamenných obchodů a skladů a umožňuje nám pak přenést tyto obrovské úspory na naše zákazníky. Je to design na který se vyplatí počkat. Náš nábytek a doplňky jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality našich spolehlivých partnerů ve výrobě nebo dovozu, které se již vyvíjejí s účastí četných návrhářů v celé Evropě a ve Spojených státech. Přečtěte si více o našich standardech kvality.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.