Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  409000315

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Již 23 let s velkou pečlivostí vytváříme kolekce oblečení a obuvi pro děti, které propojují roztomilý, podivuhodný a dynamický dětský svět s poslední módou.

Nejmenší děti rychle rostou, a proto je naše oblečení přizpůsobené jednotlivým etapám jejich vývoje. Nabízíme široký výběr pohodlného oblečení pro děti do 12 let. V našich kolekcích najdete formální, casual i sportovní kousky, které Vám umožní vytvořit kompletní dětský šatník.

Víme, že dětský svět je veselý, bezstarostný a plný přání. Naše oblečení do tohoto pestrého světa dokonale zapadá. Moderní a veselé potisky, módní barvy a střihy a zajímavé doplňky se dají skvěle kombinovat. 

Pečlivě vybíráme materiály a přísně kontrolujeme celý proces šití, protože bezpečnost našich malých zákazníků je pro nás na prvním místě.

Chválí si nás rodiče i jejich ratolesti. Jsme jednou z největších sítí prodejen s dětskými oděvy v Polsku, máme více než 220 prodejen a stále se rozvíjíme. V roce 2016 jsme již počtvrté získali titul Created in Poland Superbrands1.

1 Tento titul svědčí o tom, že patříme mezi nejsilnější značky na polském trhu. Získali jsme ho na základě průzkumu spokojenosti zákazníků, který provedla agentura ARC Rynek i Opinia na vzorku více než 15 tisíc polských respondentů a dokazuje, že patříme do elitní skupiny nejlepších polských značek.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.