Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 3200 CZK nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  409000322

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu bez DPH, protože to představuje standardní odměnu u této Partnerské společnosti.

Popis

Zahrada nás baví. A vždycky bavila.
Tak moc, že jsme v roce 2008 založili společnost ZAHRADNÍ NÁBYTEK s.r.o. a začali dovážet a prodávat zahradní nábytek. Ale sami to znáte. K parádním polohovacím křeslům potřebujete pohodlné polstry. Nábytková sestava je zase tak nějak neúplná bez pořádného grilu nebo slunečníku. Od užší specializace jsme se každý rok posunovali dál. Navazovali jsme nové obchodní partnerství s výrobci i distributory a samozřejmě prodávali. Na internetu v našich e-shopech i v naší kamenné prodejně, kterou jsme otevřeli v roce 2009.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.