Vínovýhodně.cz

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 za 100 EUR nákup
 • Akceptováno Online nakupování

Kontakt

 • Kontakt
  Tel: +420 233 313 017
  Fax: +420 220 511 226
 • Důležité!
  Před nákupem zkontrolujte, prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené Cookie . Všechny další důležité informace k tématu online nakupování naleznete v našich FAQs !
 • ID Partnerské společnosti
  409000567

Podmínky

U této Partnerské společnosti bude jako základ pro výpočet Vašich nákupních výhod použita hodnota nákupu s DPH.

Popis

Internetový obchod Vínovýhodně.cz je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vysoce kvalitních vín.

Garance nejlepší ceny   Internetový obchod Vínovýhodně přichází každou středu v 7 hodin ráno s novou bezkonkurenční akční týdenní nabídkou (až  - 60 % z běžné maloobchodní ceny). Garantujeme, že vína v této nabídce nenajdete levněji nikde jinde v České republice! Tato garance se vztahuje pouze na cenu při koupi celého kartonu (6 lahví) daného produktu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.