Kometa Legends Cashback Program má pro Vás ty nejlepší akce!

Peníze zpět z každého nákupu a podpora Nadačního fondu Kometa je jen jedna strana Kometa Legends Cashback Programu operated by Lyoness. V naší Shopping Community máte k dispozici kromě toho exkluzivní akce a Shopping Point Deals našich Partnerských společností. Díky nim můžete využívat různorodé možnosti slev.

Akce našich Partnerských společností

Partnerské společnosti Kometa Legends Cashback Programu nabízejí exkluzivně našim členům průběžné akce a nabídky. Tak šetříte navíc ke Cashbacku a Shopping Points přímo při nakupování. Jako člen Kometa Legends Cashback Programu profitujete ovšem i z mnoha dalších akcí Partnerských společností, které jsou určené pro všechny spotřebitele. Máte tedy dostupnou celou řadu možností, jak své nákupy ještě více zlevnit! Takto jednoduše můžete šetřit - včetně Cashbacku a Shopping Points!

 
 

Shopping Point Deals

Partnerské společnosti Kometa Legends Cashback Programu Vám nabízejí mnoho variant, jak můžete své Shopping Points výhodně zhodnotit. Uplatněte své nasbírané Shopping Points za naše exkluzivní Shopping Point Deals a ušetřete tak opravdu hodně peněz.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.