23.11.2018

Cashb(l)ack týden přináší ještě více Cashbacku

Čeká Vás týden těch nejlepších nabídek roku, snadno tak nakoupíte za ty nejlepší ceny a odškrtnete si spoustu položek na seznamu dárků. A díky zvýšenému Cashbacku dostanete ještě hodně peněz zpět. Objevte nyní ty nejlepší nabídky Cashb(l)ack týdne:

- Technika a elektronika: nový televizor, Hi-Fi zařízení, herní konzole, chytrý telefon nebo počítač - Cashb(l)ack týden je plný skvělých nabídek elektroniky a techniky. Využijte šanci a pořiďte si nové přístroje do domácnosti.

- Sportovní vybavení: Lyžařská a snowboardová sezóna právě začíná, je tedy ten správný čas pořídit si nové vybavení. Objevte právě nyní perfektní výbavu na sjezdovku za výhodné ceny.

- Oblečení pro náročné: Záliba v luxusních značkách nemusí být drahá - obzvláště během Cashb(l)ack týdne. Udělejte sobě i svým blízkým radost vybranými kousky oblečení za fantastické ceny.


Cashb(l)ack týden je skvělá šance na High-end produkty za nízké ceny. Nenechte si ji ujít. Prohlédněte si nyní naše nabídky!


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.