16.1.2020

Cestování - to je vždy dobré novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí by Vás měla bavit a měli byste se díky nim cítit lépe. A proto by mělo být cestování mezi předními body na seznamu Vašich novoročních předsevzetí pro odpočinek a zábavu. Patří sem relaxace, nové zážitky a nezapomenutelné vzpomínky, díky kterým znovu načerpáte síly a zároveň za sebou necháte realitu všedního dne. To je vlastně to, co by mělo novoroční předsevzetí splňovat: Cítit se lépe.

Dovoleno je přitom vše
- chtěli byste ležet u moře a odpočívat, nebo byste raději podnikli výlet do nějaké světové metropole, kterou jste si vždycky přáli navštívit? Nebo je pro Vás ideálním odpočinkem aktivní dovolená, plná turistiky a sportu? Výběr je jen na Vás a díky Dealům na dovolené od našich Cashback World Partnerů můžete cestovat nejen za skvělé ceny, ale za svoji vysněnou dovolenou získáte ještě navíc Cashback a Shopping Points.

Užijte si skvělý čas a splňte si svá novoroční předsevzetí díky Dealům na dovolenou od našich partnerů - zcela snadno, za příznivé ceny a s výhodami.


Nyní zajistit

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.