15.11.2019

Kde byste chtěli slavit Vánoce?

Co nejraději děláte v období Vánoc? Jste spíše sportovněji založení a užíváte si lyžování? Nebo se raději procházíte po vánočních trzích a popíjíte svařené víno? Nebo máte naopak již všeho kolem Vánoc dost a nejraději byste odletěli někam hodně daleko? Vše, co potřebujete, naleznete u partnerů Cashback World, včetně Cashbacku a Shopping Points.

  • Zarezervujte si cestu do vzdálené země nebo celodenní výlet na vánoční trhy dle svého výběru.  Na svých cestách budete jistě chtít něco nakoupit nebo si dát něco k jídlu či pití, a tak se nezapomeňte poohlédnout po partnerech ve svém okolí: Svoji Cashback Card můžete použít také na cestách a eVouchery jsou dostupné v mnoha zemích!

  • Stále ještě nemáte lyžařské vybavení? Kupte si nyní novou výbavu a buďte nejrychlejší na sjezdovce. Nezáleží na tom, jestli ještě potřebujete bundu, lyže nebo lyžařskou čepici – naši partneři se postarají o to, aby Vám nebyla zima.

  • Odpočiňte si před Vánoci a dopřejte si pobyt v lázních. Jděte do sauny, užijte si uvolňující masáž nebo kosmetiku, abyste mohli na vánočním večírku skutečně zazářit - vyberte si pro sebe to nejlepší.
Nemějte obavy, protože se vším, co máte na letošní zimu v plánu, Vám naši partneři rádi pomohou.

Nyní nakupovat

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.