01.06.2017

Kometa Legends Cashback Card ÚSPĚŠNĚ ODSTARTOVALA!

Už je to tady! Unikátní projekt pro fanoušky - Kometa Legends Cashback Program - oficiálně odstartoval. Fanouškům HC Kometa Brno přináší řadu výhod a navíc mohou podporovat i Kometu! Registrace a členství v programu je vždy zdarma.

Každý člen tohoto programu je majitelem Kometa Legends Cashback Card, která může fungovat i jako
permanentka a naopak!

Fanoušci bez permanentky – Kometa Legends Cashback Card se zlatou hvězdou. Bezplatně si ji aktivujte nebo si ji nechte zaslat domů!

Permanentkáři – Kometa Legends Cashback Card s červenou, bílou a modrou hvězdou (podle sektorů). Aktivujte si funkcionalitu věrnostní karty po vložení čárového kódu zde!

Se začátkem sezóny bude registrace možná i v DRFG Aréně při domácích utkáních Komety. Pro držitele karty budou navíc pravidelně organizovány atraktivní soutěže o hodnotné ceny.

Naučte se efektivně a jednoduše využívat výhody své Kometa Legends Cashback Card! Získávejte výhody a zároveň podporujte HC Kometa Brno! Veškeré informace o využívání zde!

  • Až 5% Cashback z každého nákupu
  • Shopping Points z každého nákupu, které můžete vyměnit za zajímavé Dealy Partnerských společností
  • Až 1% z každého nákupu navíc fanoušek přímo podporuje Nadační fond Kometa, který pomáhá rodinám s dětmi.

Pokud jste se již přihlásili do Kometa Legends Cashback Programu, můžete začít hned využívat výhody! Jednoduše nakupte s Kometa Legends Card u Partnerské společnosti ve svém okolí nebo u některé z mnoha online Partnerských společností a profitujte společně s Kometou!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.