17.12.2018

Nemáte ještě všechny dárky? Nepropadejte panice!

Zažili jsme to určitě všichni: Někdy na poslední chvíli zjistíme, že nám chybí ještě nějaký dárek. Času už máme málo, ale přesto bychom rádi darovali něco mimořádného. Pokud je to právě Váš případ, jste u nás na správné adrese. Máme pro Vás stále ještě spoustu skvělých nabídek na ty nejlepší dárky a Vy tak budete mít všechny dárky včas.

Dárkové balíčky: dovolená plná dobrodružství, úžasný víkendový pobyt, odpočinkový výlet - naše dárkové balíčky určitě potěší každého.

Dárkové poukázky: jsou dokonalým řešením a nabízejí mnoho možností. Poukázka do oblíbeného obchodu, skvělé restaurace nebo na nákup oblečení či elektroniky - máme pro každého něco.

Vstupenky na akci: speciální koncert, kabaretní představení, autorské čtení, divadlo nebo ples v opeře… Pro vykouzlení úsměvu stačí někdy pouhá vstupenka. A díky print@home je vstupenka u Vás během chvilky.

eVouchery: Nebo si prohlédněte naše eVouchery a vyřešte své dárky bez zbytečného stresu.


Sami uvidíte, že na nákup dárků není nikdy pozdě! Dokončete s námi své nákupy a buďte v klidu připraveni na Vánoce!Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.