3.2.2020

Profitovat společně je ještě zábavnější!

Co by mohlo být lepšího, než při nakupování podpořit svůj klub a přitom profitovat?

Samozřejmě je lepší, pokud tak činíte společně s ostatními. Jako příznivec HC Kometa Brno znáte jistě mnoho dalších fanoušků a přátel klubu, pozvěte je tedy do Kometa Legends Cashback Programu a můžete při nakupování společně sbírat Cashback a zároveň tak podpořit rozvoj klubu HC Kometa Brno.

Bezplatné pozvání do Kometa Legends Cashback Programu

Pozvat přátele do Kometa Legends Cashback Programu je skutečně jednoduché. Navštivte náš formulář Tell-a-Friend, vyplňte ho požadovanými údaji a odešlete. Ještě předtím se, prosím, ujistěte, že pozvánku zasíláte pouze těm osobám, které o to mají zájem. Jakmile Vaši přátelé obdrží e-mail s pozvánkou, stačí pouze pouze kliknout na odkaz v něm a budou přesměrováni na registraci.

Výhody pro Vás, výhody pro HC Kometa Brno

A poté už začíná zábavná část. Nakupujte společně, sdílejte spolu ty nejlepší akce nebo soutěžte, kdo získá nejvíce Cashbacku. A vlastně ani nezáleží na tom, proč své výhody sbíráte - to hlavní je, že pomůžete také druhým získat za každý nákup peníze zpět - a zároveň tak podpoříte Nadační fond Kometa. Existuje něco lepšího? Pozvěte rovnou své přátele do Kometa Legends Cashback Programu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.