2.3.2020

Pusťe si domů jaro

Příroda se probouzí, všechno raší a rozkvétá. Jaro je tady, do parků a zahrad se vracejí barvy, a to znamená, že je na čase vpustit veselé barvy také k sobě domů. Pár pestrých květin, jarní dekorace a doplňky s velikonoční tématikou udělají i z vašich čtyř stěn oázu jara.

Partneři Cashback World vám přinášejí mnoho inspirace a nabídek, se kterými získáte nejen tu správnou jarní náladu, ale také Cashback a Shopping Points. Pokud je tím pravým pěkná váza s čerstvými květinami nebo přesně víte, jaká rostlina v květináči by se Vám hodila na terasu, nakupujte nyní u Cashback World Partnerů.

Kromě váz a rostlin máte k dispozici širokou nabídku jarních dekorací, které Vám i Vašim hostům připomenou, že příroda se zase probouzí. Vezměte si domů jaro a zároveň také Cashback a Shopping Points a využijte nabídky našich Partnerů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.