29.11.2019

Využijte skvělé nabídky Cashb(l)ack týdne

Pátek následující po Dni díkuvzdání v USA, tedy Black Friday, již tradičně zahajuje vánoční nákupy. Avšak my v Cashback World jsme ještě o krok dále. Během našeho Cashb(l)ack týdne od 29.11. do 6.12. 2019 Vám naši partneři přinášejí celý týden ty nejlepší nabídky, zatímco Vy sbíráte Cashback.

Abyste se v nabídkách snáze orientovali, přinášíme Vám pár tipů pro kategorie, ve kterých se tradičně nachází nejvíce skvělých nabídek.

Zábavná elektronika & Software:
Hledáte-li nový televizor nebo nové stereo zařízení, je právě teď vhodná doba pořídit si přístroj podle svého přání. A také nový počítač nebo laptop s vhodným operačním systémem a balíčkem Office jistě naleznete za velice příznivou cenu. Rozhlédněte se jednoduše v této kategorii u některého z našich partnerů, zajistěte si svůj technický upgrade a získejte Cashback.

Hry & Hračky:
Jste sami vášnivým hráčem nebo si Vaše děti přejí novou hračku? Nyní máte příležitost, jak ostatním splnit přání a ještě přitom ušetřit peníze a nasbírat Cashback. Nezáleží na tom, jestli hledáte nový Playstation, Xbox, Nintendo Switch nebo kuličkovou dráhu, sadu Lega nebo dráhu Hot Wheels, naši partneři mají pro Vás to pravé, ať už se jedná o počítačové hry nebo klasické hračky. Díky Cashb(l)ack týdnu získáte své vysněné produkty za mimořádně příznivé ceny.

Telefon & Internet:
Nyní je ten nejlepší čas na upgrade chytrého telefonu, protože právě nyní máte skvělé šance, jak získat svůj vysněný telefon za výhodnou cenu. To samé platí také pro odpovídající příslušenství, a Vy tak můžete rovnou zabít dvě mouchy jednou ranou. A nejlepší na tom je, že díky svému nákupu získáte navíc ještě Cashback.

To jsou naše tipy pro nakupování, avšak během Cashb(l)ack týdne na Vás čeká další množství nabídek z mnoha kategorií. Přejeme Vám mnoho zábavy při nakupování, šetření a sbírání Cashbacku.


Nyní nakupovat

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.