24.3.2020

Zábava na doma

Dárky udělají radost každému. A to přesto, že od určitého věku nepociťujeme to nutkání vykoledovat si to nejkrásnější nebo největší vajíčko. Velikonoční překvapení vykouzlí každému úsměv na tváři. Abyste nemuseli dlouho pátrat po těch pravých dárcích, představujeme Vám velikonoční nabídky našich Cashback World Partnerů, se kterými získáte zároveň také Cashback a Shopping Points.

Zábava je letos trendem, zejména ta elektronická. Vaše blízké potěší například nejnovější hudba nebo napínavé filmy. Pokud uvažujete třeba o zábavném softwaru, mají Vám naše Partnerské společnosti také co nabídnout. A pokud potřebujete i nezbytné vybavení, jako jsou herní konzole, počítače a další příslušenství jsou k dispozici a i za ně můžete sbírat Cashback a Shopping Points.

A to stále ještě není všechno. Pokud má někdo na svém seznamu velikonočních přání třeba nový smartphone, tak i v tomto případě jsou pro Vás naše Partnerské společnosti tím pravým místem, kam se můžete obrátit. Kdo má vyšší cíle než jen pár nových selfies a snapshotů, ten si nejspíš přeje skutečnou kameru - a i toto přání je možné díky nabídkám našich Partnerů splnit.  Jak můžete vidět - díky Cashback World se velikonoční košíky naplní velmi rychle - a Váš Cashback nezůstane pozadu. Nakupujte nyní, udělejte radost ostatním a užijte si Velikonoce s Cashbackem a Shopping Points.

Nyní nakupovat

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
* V závislosti na typu produktů zakoupených u Partnerské společnosti se mohou lišit výše odměn a marží. Informace uvedené na této webové stránce jsou z tohoto důvodu bez záruky.